spy spy mobile phone best uk spyware for iphone 5 site hunch on cheating spouse mobile phone tracking non gps mobile phone free sms tracker app iphone 4 spy app free m read sms of cheating spouse iphone spy app audio surrounding recorder android market spy sms calls track spy android phone mobile spyware for ios 7 android read text messages to another phone easiest way to spy on an iphone cell phone spying app how tracker mobile n95 how do you track another iphone all mobile tracking software android spy apps review cell phone spy calls cheating spouse free spy mobile phone tracking iphone spy best cell phone tracking device mobile phone tracking non gps link press

Nacházíte se na stránceDovolená v Thajsku v roce 2015

Dovolená v Thajsku v roce 2015


By admin - Posted on 04 Leden 2015

Pořádná zima stále nepřichází a tak přehodnoťte svoje plány a místo toho se rozleťte za sluníčkem do Thajska. Nabízíme ubytování přímo v českém resortu s českou potápěčskou základnou na ostrově Ko Lanta nedaleko města Krabi.
Co vás zde čeká? Úžasné Andamanské moře známé velkou hojností vodního života a korálových útesů. V dosahu ostrova jsou vyhlášené potápěčské lokality, které patří k nejkrásnějším v Thajsku. Díky leteckému spojení s ostrovem Phuket a městem Krabi, je cesta na ostrov Koh Lanta velice pohodlná a příjemná. Z obou míst vede každodenní lodní spojení, trvající zhruba 3 hodiny. Na ostrov se můžete dostat z obou měst i autem, které pro vás bude posláno ze základny. Na ostrov jezdí totiž trajekt, který stále přepravuje auta i osoby.
V českém resortu pořídíte dovolenou za velmi příznivé ceny. K dispozici pro turisty jsou dva druhy bungalovů. Noc v bungalovu WOOD vyjde pro dva lidi na 660 korun. Pro jednoho tedy 330 Kč za noc a to i se snídaní. Pokud v resortu pobudete 10 dnů, zaplatíte ve dvou za ubytování a snídaně 6600 Kč. Navíc můžete jezdit lodí na okolní ostrovy na výlety, naučit se potápět nebo jen šnorchlovat. Pod hladinou je k vidění stejně pestrý život jako nad ní.
Ceny jídla jsou na Ko Lantě na nižší úrovni než v Čechách, pokud vám tedy bude chutnat místní strava. Samozřejmě i zde jsou restaurace a resorty určené pro movitější klientelu, která si chce dny volna užít v luxusu. Výhodou je, že na ostrově přímo v resortu máte k dispozici český personál, který vám vždy pomůže a poradí. Připraví pro vás dovolenou přesně podle vašich představ a možností.
Proto pokud byste rádi tento kouzelný kout světa navštívili, pište na email letenkythajsko@seznam.cz, nebo vyplňte kontaktní formulář.

Ubytování:
Ubytování

Hledej ubytování