spy spy mobile phone best uk spyware for iphone 5 site hunch on cheating spouse mobile phone tracking non gps mobile phone free sms tracker app iphone 4 spy app free m read sms of cheating spouse iphone spy app audio surrounding recorder android market spy sms calls track spy android phone mobile spyware for ios 7 android read text messages to another phone easiest way to spy on an iphone cell phone spying app how tracker mobile n95 how do you track another iphone all mobile tracking software android spy apps review cell phone spy calls cheating spouse free spy mobile phone tracking iphone spy best cell phone tracking device mobile phone tracking non gps link press

Nacházíte se na stránceUvod

Uvod


Thajsko je země, která se nepodobá žádné jiné. Je plná tajemství a protikladů. Od prvního okamžiku Vás tento nádherný kousek světa nadchne. Lehkost bytí, která je propagována budhismem, je zde cítit na každém kroku. Země se pyšní neskutečným množstvím kulturních památek, přírodních krás, vynikající kuchyní, což znamená, že během svého pobytu budete mít neustále co objevovat. Dovolená v Thajsku osvěží nejen Vaše tělo, ale i duši.
Thajsko je tropickou zemí a jeho podnebí dominují tři období monzunů na severu a dvě období v jeho jižní části. V zimě (listopad - únor) se teploty pohybují pod 30°C a v severní polovině Thajska je toto období bez dešťů. V létě (únor - červen) teploty dosahují i 40°C. Monzuny se začínají objevovat v červenci a trvají do listopadu a s tímto obdobím přichází i ochlazení. Z pohledu Evropana však thajské podnebí nemá žádné velké výkyvy. V jižní části prší více a déle a podnebí se dá rozdělit jen na dvě období - sucha a dešťů - rozdíly v teplotách jsou potom jen nepatrné. Ve středním Thajsku prší nejvíce během srpna a září. Na severu prší o trochu méně a srpen je zde nejsušší měsíc. V Phuketu prší nejvíce v květnu a v říjnu.

Hledej ubytování